מלכת היופי של ירושלים פרק 34 לצפייה ישירה: מי שבוכה יותר יפה

מלכת היופי של ירושלים פרק 34 לצפייה ישירה: מי שבוכה יותר יפה

עמוק בלב של אחת מהדמויות שוכן כאב. אין אחת חפה מעוולות החיים. מסמרים, מסמרים וכאב בלב, מי אותך עכשיו אוהב. סדרה מומלצת yes-מלכת היופי של ירושלים פרק 34 לצפייה ישירה: מי שבוכה יותר יפה.

מלכת היופי של ירושלים פרק 34 לצפייה ישירה

מלכת היופי של ירושלים פרק 34 לצפייה ישירה

חגורה של אבא זה לא רק להחזיק את המכנסיים

יש משפטים שבני זמננו לא יישמעו, לא יכירו, לא ידעו. העולם התשנה, התבגר והנורמות חדשות של חינוך החליפו את מדיניות היד הקשה. השנאה והתהום שפעורה בין לונה לאמא שלה רוזה, מוצאת ביטוי בשאיפה שאין סופית של האחרונה לענישה של לונה. שהיא כל מה שרוזה לא הייתה בצעירותה. יפה, עשירה, מבוקשת ובעיקר עם עתיד לפניה.

עוד באתר – איך להיות אישה יותר טובה בעידן המודרני

על צביעות ובדידות במלכת היופי – רישיון לאהוב לגבריאל ארמוזה בלבד

לאדם יש שני חטאים גדולים שיש להם סליחה ומחילה. מהשמיים ובין האדם לחברו. הראשונה היא הכתיבה דויטרונומיסטית של תולדות חייו והשנייה היא אהבה אסורה. בעוד הראשונה, נעשית בסתר על ידי אמא של גבריאל, הריי שדמות הצבוע המרכזית במלכת היופי, על פי רומן של שירת לוי ישי, הוא גבריאל ארמוזה.

רק לו מותר לאהוב, רק לו מותר לחזר, לטעום ממנעמי החיים, לעגל פינות להסתיר ולהיות צדיק בעיני הבריות. על מקרים כאלה כתב עגנון:

"אי אפשר לומר עליו שהוא שונא את אשתו, אלא מאחר שאינו אוהבה דומה עליו כאילו הוא שונאה. אלמלא לא תלה עיניו באחרת היה שמח עם אשתו. הרבה נשאו שלא בטובתם ורואים חיים עם נשיהם. כל צרתו של זה ששיתף לבו לאחרת. אלמלא היא היה מוצא קורת רוח מאשתו.”

ימי שידור מלכת היופי פרקים חדשים

yes בימים שני, שלישי, רביעי וחמישי בערב. שידורים חוזרים yes vod. בסדרה יש 50 פרקים בסך הכל.

עונה 2 מלכת היופי של ירושלים

קחו לדוגמא את הסדרה סיפורה של שפחה. הספר עליו התבססה הספיק לעונה אחת בלבד. ראוי להביא לנו, הצופים גם עונה 2 מלכת היופי של ירושלים. בעלילה שתמתח את יריעת

צפו בווידאו מלכת היופי של ירושלים פרק 34 המלאה

עונה 2 מלכת היופי 

עדכונים לקראת מלכת היופי עונה 2. בצפת מצלמים בימים לו פרקים חדשים. אל צוות השחקנים מעונה 1 מצטרפים אקי אבני. שירי מימון בתפקיד אורח ומייקל לואיס. החל משנת 2022 ניתן לצפות בפרקים מלאים מלכת היופי לצפייה ישירה באמצעות נטפליקס ישראל.