מלכת היופי של ירושלים פרק 46 לצפייה ישירה: הקיסרית האחרונה!

מלכת היופי של ירושלים פרק 46 לצפייה ישירה: הקיסרית האחרונה!

יש משהו עם קסם שגם היום לא פג. איך שהוא כאשר אתה עובר את הקסטל ונמצא בשערי עיר הבירה, נשות ירושלים נראות כאילו כולן מלכות. קבלו את הפרקים האחרונים yes על פי ספרה של שרית לוי ישי. מלכת היופי של ירושלים פרק 46 לצפייה ישירה: הקיסרית האחרונה!

מלכת היופי של ירושלים פרק 46 לצפייה ישירה

מלכת היופי של ירושלים פרק 46 לצפייה ישירה

הילדה הכי יפה בשכונת בשכונת אוהל משה 

כאשר יוצאים לסיור בעקבות מלכת היופי ומבקרים במקום בו מתרחש מרבית הרומן, מגיעים לשכונת אוהל משה. כאן גדלה אגדת מלכת היופי של ירושלים. פה נולדה, חיה, קבעה את כיסא מלכותה ופה בא אל סופו הרומן- מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה פרקים מלאים.

עוד באתר – איך להיות אישה מושלמת לבן הזוג ולבעל! 

סוף עונת האהבה סוף העונה העונה הראשונה של המלכה מירושלים 

מי זוכר בתחילת הסדרה ראינו כיצד דורות של בני משפחת ארמוזה נאלצים לחיות עם נשים שהם אינם אוהבים, לא יאהבו ולא אהבו. במקום זה הם נאלצים לחיות עם שידוך סביר, יעיל, אבל בלי אהבה. לקח לי קצת זמן להבין שבעצם מרקדה ארמוזה היא גם סוג של חייכי אכלת אותה. כי גם אותה אבא של גבריאל נשא בלי אהבה גדולה.

בנות שימו לב, יקירתי זה לא אומר שהוא אוהב אתכן. תלמדו מחוכמת סבתא מרקדה. פרסיאדה זה לא אהבה.

אז מה נשאר לנו כעת רגע לפני מלכת היופי של ירושלים פרק אחרון לצפייה ישירה? בעיקר לקח. ללמוד שאין בעולם דבר יותר חשוב מהאושר שלנו. זה הלקח שלי. שלא שווה לבזבז חיים שלמים על חוקים ואיסורים חברתיים רק בגלל שהם קיימים. שאין מחיר לאושר ואין מחיר לאהבת אמת.

לונה הייתה מוכנה לשלם את המחיר בנפש חפצה. לכן, היא עבורי, לא רק מלכת היופי של העיר, היא הקיסרית של הסדרה. היא זו שמוכנה לשלם את המחיר בנפש חפצה. כל השאר נשארים בגבולות בטן מלא ולב בשמח.

פרקים מלאים שידור חוזר מלכת היופי של ירושלים yes 

זה הזמן להמליץ בחום על הסדרה. אם טרם קראתם את הספר- לכו מייד להזמין אותו. הוא זמין גם בדיגיטל! אני באמת מתקשה להמליץ לגולשים מה לעשות קודם- לקרוא את הספר או לצפות בסדרה המומלצת של yes. מה שכן אתם מוזמנים לצפות בוודיאו לקראת שידור פרק 46 לצפייה ישירה מלכת היופי של ירושלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *