מלכת היופי של ירושלים פרק 46 לצפייה ישירה: הקיסרית האחרונה!

מלכת היופי של ירושלים פרק 46 לצפייה ישירה: הקיסרית האחרונה!

יש משהו עם קסם שגם היום לא פג. איך שהוא כאשר אתה עובר את הקסטל ונמצא בשערי עיר הבירה, נשות ירושלים נראות כאילו כולן מלכות. קבלו את הפרקים האחרונים yes על פי ספרה של שרית לוי ישי. מלכת היופי של ירושלים פרק 46 לצפייה ישירה: הקיסרית האחרונה!

מלכת היופי של ירושלים פרק 46 לצפייה ישירה

מלכת היופי של ירושלים פרק 46 לצפייה ישירה

הילדה הכי יפה בשכונת בשכונת אוהל משה 

כאשר יוצאים לסיור בעקבות מלכת היופי ומבקרים במקום בו מתרחש מרבית הרומן, מגיעים לשכונת אוהל משה. כאן גדלה אגדת מלכת היופי של ירושלים. פה נולדה, חיה, קבעה את כיסא מלכותה ופה בא אל סופו הרומן- מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה פרקים מלאים.

עוד באתר – איך להיות אישה מושלמת לבן הזוג ולבעל! 

סוף עונת האהבה סוף העונה העונה הראשונה של המלכה מירושלים 

מי זוכר בתחילת הסדרה ראינו כיצד דורות של בני משפחת ארמוזה נאלצים לחיות עם נשים שהם אינם אוהבים, לא יאהבו ולא אהבו. במקום זה הם נאלצים לחיות עם שידוך סביר, יעיל, אבל בלי אהבה. לקח לי קצת זמן להבין שבעצם מרקדה ארמוזה היא גם סוג של חייכי אכלת אותה. כי גם אותה אבא של גבריאל נשא בלי אהבה גדולה.

בנות שימו לב, יקירתי זה לא אומר שהוא אוהב אתכן. תלמדו מחוכמת סבתא מרקדה. פרסיאדה זה לא אהבה.

אז מה נשאר לנו כעת רגע לפני מלכת היופי של ירושלים פרק אחרון לצפייה ישירה? בעיקר לקח. ללמוד שאין בעולם דבר יותר חשוב מהאושר שלנו. זה הלקח שלי. שלא שווה לבזבז חיים שלמים על חוקים ואיסורים חברתיים רק בגלל שהם קיימים. שאין מחיר לאושר ואין מחיר לאהבת אמת.

לונה הייתה מוכנה לשלם את המחיר בנפש חפצה. לכן, היא עבורי, לא רק מלכת היופי של העיר, היא הקיסרית של הסדרה. היא זו שמוכנה לשלם את המחיר בנפש חפצה. כל השאר נשארים בגבולות בטן מלא ולב בשמח.

צפו בווידאו מלכת היופי של ירושלים פרק 46 לצפייה ישירה פרקים מלאים

זה הזמן להמליץ בחום על הסדרה. אם טרם קראתם את הספר- לכו מיד להזמין אותו. הוא זמין גם בדיגיטל! אני באמת מתקשה להמליץ לגולשים מה לעשות קודם- לקרוא את הספר או לצפות בסדרה המומלצת של yes. מה שכן אתם מוזמנים לצפות בווידיאו לקראת שידור פרק 46 לצפייה ישירה מלכת היופי של ירושלים.

עדכונים לקראת מלכת היופי עונה 2

בצפת מצלמים בימים לו פרקים חדשים. אל צוות השחקנים מעונה 1 מצטרפים אקי אבני. שירי מימון בתפקיד אורח ומייקל לואיס. החל משנת 2022 ניתן לצפות בפרקים מלאים מלכת היופי לצפייה ישירה באמצעות נטפליקס ישראל. אז מה מחכה לנו בעונה השנייה?. שילב של אירועים היסטוריים טרם הקמת המדינה, שינוי סדרי עולם ואהבה עזה שעומדת למבחן בין לונה לבית ארמוזה לבין דוד איש החיל.