מלכת היופי של ירושלים פרק 6 לצפייה ישירה- גבריאל לא גבר!

מלכת היופי של ירושלים פרק 6 לצפייה ישירה- גבריאל לא גבר!

מי שחשב שמדובר בטלנובלה ישראלית טעה בגדול ( אני למשל…). יש לנו סדרה ישראלית מעולה על בyes. מלכת היופי של ירושלים פרק 6 לצפייה ישירה לא מכינה את הצופים לטוויסט בעלילה. כפיצוי אנחנו מקבלים את נקודת החיבור בין לונה לאבא שלה. כל היתר לא קיימים מבחינתו.

את הסדרה כולה, גולל עונה 2 מלכת היופי פרקים מלאים לצפייה ישירה תוכלו

מלכת היופי של ירושלים פרק 6 לצפייה ישירה

מלכת היופי של ירושלים פרק 6 לצפייה ישירה

גבריאל עובד רק בשביל גבריאל. רוחל יכולה לחכות

ככל שהפרק התמשך והסתבך, ככל שגבריאל סבך את עצמו ברומן עם אישה אשכנזייה ונשואה, ורוזה אשתו היתומה צופה בו מהצד. התחזק באוזני השיר גשם הקשב לנשים העומדות בחלון. כתבה אותו תרצה אתר, משוררת ישראלית מהסוג שכבר לא מייצרים פה יותר. ובסוף הפרק החדש של מלכת היופי התנגנו לי המילים:

גם בתוכנו מחכה, שותקת,
חלקת ארץ קטנה, חרבה.
והגשם שלנו איחר לרדת.
הגשם שלנו
טרם בא.

כל מלכות היופי אבדו את האופי תקציר פרק 6 yes 

שלוש נשים בסדרה מבססות את הצלחתן האישית ומעמדן על היופי החיצוני אתו נולדו. המשותף לשלושתן הוא אופי בעייתי. זה הגורם לכך שגם אישה מכוערת כמו רוזה ארמוזה ( יצא חרוז), מצליחה לשרוד אותן מפרק אחר פרק, שנה אחר שנה, בחצר הספרדית של ירושלים.

  • לונה ארמוזה גיבורת הסדרה לא עשתה עד עכשיו כלום חוץ מאשר להיות יפה. אבל במקום לשתוק, כפי שמצופה ממנה היא פונה למה שנחשב אז לתרבות רעה, ואת התרבות המפוארת של הספרדים בירושלים, את גואווס איו חמינדוס, היא מחליפה בפאי אנגלי.
  • מטילדה פרנקו אהובת הקצין בריטי מזכירה לי את בכל פעם את "דו-קרב",ספרו הראשון של דויד גרוסמן. מי שלא הכיר אותו בתור5 תסכית ברשת ב אבל לא קרא את הספר, חייב עכשיו לגשת לספרייה או לחנות הספרים ולעשות זאת. בתוך תוכי אני רוצה לכתוב שלראות את מלכת היופי של ירושלים בלי לקרוא את דו קרב, זו חצי הנאה. אבל אשתי אומרת שלפעמים אני מצליח לחבר בין מחט ל….אז אתם לא ממש חייבים.
  • ואחרונה אך לא חביבה ( רק על המסך כן….) היא רוחל האשכנזייה המופקרת. זו שלא חושבת פעמיים לפני שהיא מפרקת משפחה ספרדית מפוארת ובסוף מול החלון לבד היא נשארת. יאללה פרק 6 המלא מחכה לכם.
  • מלכת היופי של ירושלים עונה 3 מתי?. כן היינו רוצים לספר לכם עליה. אולם ככל שאנו יודעים נכון לכתיבת שורות אלו, אין כרגע צילומים או מועד משוער של העונה החדשה לאוויר.

צפו בווידאו לקראת פרק 6 המלא מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה! 


ביקורת המלצות וידאו מלא לצפייה ישירה- גבריאל לא גבר! צפו כעת בפרק החדש והמרש ביותר שלא ישאיר אתכם אדישים. למה תמיד הנשים משלמות את המחיר?

ועכשיו למה שכולם מחכים לו בארץ ובעולם מלכת היופי של ירושלים עונה 2 

בשלב הזה של העונה כולם בטח יודעים שאת הסדרה מצלמים בצפת. הכי רחוק שיש מירושלים הבירה ומהשכונה בה גדלה לונה ארמוזה. רק גדלה?. אפילו זכתה בעונה שנייה וכולנו ציפייה לשחקנים החדשים, לסצנות ובעיקר להמשך העלילה ואלי גם לאהבה מעבר לפינה. מתי תצא מלכת היופי עונה 2?. ככל הנראה לקראת סוף שנת 2022 תחילת שנה אזרחית 2023.