מנגן ושר פרק 10 לצפייה ישירה yes מלך הקסטות במיטב הלהיטים

מנגן ושר פרק 10 לצפייה ישירה yes מלך הקסטות במיטב הלהיטים

מזהר עד גילי לא היה קם יורש כמו גילי. אבל לא הבן ארגוב אלא זה לעונה לשם המשפחה חדד וגר בראש העין. תימני מובהק אך עם מקור שכמעט נמחק. קבלו את מנגן ושר פרק 10 לצפייה ישירה yes מלך הקסטות במיטב הלהיטים. הכישלון של בני העדה מעולם היה מתוק יותר. 

מנגן ושר פרק 10 לצפייה ישירה

מנגן ושר פרק 10 לצפייה ישירה

תקציר הסדרה פרקים מלאים מנגן ושר לצפייה ישירה 

בפרק 7 מנגן ושר גילי חדד נופל למלכודת הזמר המזרחי. יש בו מבצעים גדולים ודגולים. אך מעט מאד זמרים יוצרים. וכך יוצא שהשיר "רק בשמחות" מושמע ברדיו וצובר תאוצה, יחי (ששון גבאי) מבקש ממנו לכתוב שיר אהבה, אך הוא מתקשה לשחזר את ההצלחה.

גם אם הוא מסרב ליפול לתסמונת זמר של שיר אחד ומנסה בכל כוחו. אז מה עושה זמר שתקוע, הוא מחפש פתרון קל. תכלת (ג'וי ריגר) מסדרת לגילי (בר צברי) ריאיון מצולם עם מלהקת של תכנית ריאליטי. פרסומת מהירה. אבל כאשר השאלות הפכו לאישיות מידי גילי נכשל. הוא חושב שהוא מעניין משהו בתור מוזיקאי שכתב שיר אחד. 

עוד באתר  – השירים היפים ביותר שנכתבו על אהבה 

yes מה למדתי מהסדרה על גילי חדד

אם תשאלו אותי, צופות וגם צופים יקרים, זו בדיוק הנקודה שיוצרת את ההבדל בין זמר מזרחי לאומן. לאחר שגילי כבר מימש את ההזדמנות נותרה לו לממש את ההזדמנות. וזה לא מהלך של זבנג וגמרנו. זו הדרך המייסרת של האומן. מצד שני זו לא דרך כזו קשה. סטודנט לפיזיקה בטכניון יעשה דרך הרבה יותר קשה ומפרכת. הכל החיים עניין של פרופורציה. 

לא תוכל זמר לדעת סוד המזלות

אם היה מתמזל מזלו של חדד הבן, הוא היה עובר מסלול הכשרה בבית ספר למוזיקה, רימון נניח, והיה מבין כמה עוד ארוכה הדרך אל האושר. כמה קש אוכל זמר ויוצר עד לרגע שבו הוא עולה לבמה בקיסריה, מסווה את ההתרגשות ואומר – ערב טוב קהל נכבד. 

כל היתר, שלא עברו את המסלול הזה, או שלא בורכו באמרגן מחודד וקצת כישרון יישארו שם. זמרי קסטות מהתחנה עם תדמית של תחנה מרכזית. גם אם יעברו דורות מאז שזו הפסיקה לפעול. וזה בדיוק המסר שאני מוצא בסדרה המעולה של יס ופרק 10 מנגן ושר לצפייה ישירה

ועכשיו לשאלת הגולשים – מנגן ושר באיזה ימים משודר ?  מי חמישי ב-21:00 ב- yes ישראלי, yes VOD ו-STINGTV. 

צפו בווידאו לקראת שידור פרק 10 מלא מנגן ושר לצפייה שיירה yes vod פרקים מלאים