מנגן ושר פרק 2 לצפייה ישירה yes: גילי חדד שר מהלב צפו בווידאו

מנגן ושר פרק 2 לצפייה ישירה yes: גילי חדד שר מהלב צפו בווידאו

חלומות רבים יש לזמיר מראש העין. בסיפור אנושי שיכול להתאים ללא מעט זמרים, בצורה כזו או אחרת. מי זוכר היום שפעם הם זמרי הקסטות. צפו בווידאו באתר- מנגן ושר פרק 2 לצפייה ישירה yes: גילי חדד שר מהלב.

מנגן ושר פרק 2 לצפייה ישירה תמונה YouTube yes

מנגן ושר פרק 2 לצפייה ישירה תמונה YouTube yes

מי זה גילי חדד מהסדרה החדשה והאם הוא אמתי? 

ככל שידוע לנו הדמות אינה מבוססת על אדם אמתי. אולם הסיפור שלה שזור היטב בנרטיב של זמרי הקסטות של שנות השבעים והשמונים. הזמרים שגדלו בבתי הכנסת, בחפלות ובשמחות המשפחתיות. ניסיון מקצועי שהקנה להם יכולת עמידה מול קהל. המצטיינים מלאו את מועדוני הלילה של תל אביב. מי שהתרגל לערב טוב קיסריה לא יבין את מסע הקסם של הזמר המזרחי.

עוד באתר – איך להחזיר גבר שנפרד ממך? 

בסדרה החדשה של yes, שאני ממליץ לצפות בה בחום רב! אנו פוגשים בר צברי בתפקיד גילי חדד  וקים אור אזולאי  בתפקיד הודיה הם האחים לבית משפחת חדד. אחת המשפחות השורשיות של ראש העין.

ג'חנון, קובנה וחלומות בראש העין 

לסמי מיכאל היום את פחונים וחלומות. שתיאר את המסע של יהדות עירק מבגדד למעברות. לזמר המזרחי יש מנגן ושר. לטעמי האישי, גרסה משדורגת של הסרט כאסח משנות השמונים.

גילי, שחולם להיות זמר אבל נקרע בין הקריירה למחויבות המשפחתית, והודיה האחות המרדנית שרוצה בהצלחתו, רבים ומתווכחים לעיתים תכופות, אך ברגעי משבר תומכים זה בזו באהבה אינסופית.

רשימת שחקנים מנגן ושר לצפייה ישירה פרקין מלאים yes vod 

לא מעט שחקנים ודמויות " מהמציאות" עומדים לכבוש את המסך שלכם. אז אם הסדרה נראית לכם אמתית זה לא סתם. אני רואה בזה סוד של מחווה וכבוד שהעניקו יוצרי הסדרה ליוצרים שכבשו את הדרך בסלסולים. זה מזכיר לי סצנה דומה בחוק וסדר בו רודי ג'וליאני הופיע באחד הפרקים.

בר צברי- הזמר העולה והמוכשר בתפקיד גילי חדד

בתפקיד עצמם יעקוב למאי,  יהודה קיסר המלך שלי שמזכיר את פרנק זאפה , ישי לוי, יואב יצחק , ירון אילן, אסף אטדגי ובהופעת אורח – עדן חסון.

ששון גבאי בתפקיד האמרגן שהופך מאויב לאוהב

דפנה דקל משחקת את אמא של גיל צברי

צפו בווידאו לקראת שידור מנגן ושר פרק 2 המלא לצפייה ישירה yes