מניפסט עונה 4 פרקים מלאים לצפייה ישירה פתרון התעלומה

מניפסט עונה 4 פרקים מלאים לצפייה ישירה פתרון התעלומה

ראשית נפתח בגילוי נאות. אני מודה שהלילה בין חמישי לשישי היה קשה. עד שעלתה בנטפליקס העונה כולה. שלא תחשבו שזה עבר בשקט. למה?. כי טרם עלה כרך ב. מה בכתבה?. מניפסט עונה 4 פרקים מלאים לצפייה ישירה פתרון התעלומה.

עכשיו באתר מניפסט עונה 4 פרקים מלאים לצפייה ישירה 

רגע לפני שמתחילים צפות בסדרה מניפסט עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה אנחנו חייבים תזכורת. מה קרה בסוף העונה השלישית?.  גרייס סטון (עונות 1–3), אשתו של בן וגיסתה של מיקלה, נרצחה בביתה. אם חשבתם לרגע שזה שיאו של הפרק אז קחו נשימה ארוכה. במתקן המחקר בו מוחזק המטוס, מופיע לפתע בתאו הטייס. הוא זועק לעזרה ואז נעלם. ומה עכשיו?. קבלו את העונה הרביעית של הסדרה אודות עלילות טיסה 828.

מניפסט עונה 4 פרקים מלאים לצפייה ישירה פתרון התעלומה

מניפסט עונה 4 פרקים מלאים לצפייה ישירה פתרון התעלומה

 העונה הרביעית כרך א נטפליקס ישראל רשימת הפרקים 

בין אסונות לסימנים מבשרי רע, משפחת סטון ונוסעי טיסה 828 מחפשים את המשמעות האמתית מאחורי הקריאות שהם מקבלים. כעת עליהם לשלב בין ההתפתחות סביב תיבת נח, היעלמות המטוס ואתם אתם מכירים את הספוילרים ויכולים לקרוא כאן על מה הסדרה ומה קורה בעונה החדשה.

1 מיקלה חוקרת קריאה ומוצאת נוסע סמוי מסתורי. בן לא מוכן לוותר על אמונותיו. קאל יוצא ממחבואו כדי לבחון רמז.

2. קריאה לכל הדיילים סאנבי שומעת קולות קלושים בהקלטת הקופסה השחורה ונכנסת שוב לעניינים. קאל חומק החוצה כדי לראות את הנרי שנלכד. בן מבקש עזרה במהלך שידור פודקאסט.

3. טיסה בגובה קאל מנסה להבין את הצלקת שלו. קריאה מובילה את מיקלה אל אמוטה, טייס המשנה בטיסה 828, שמספר מה ראה. בן מחדש את הקשר עם אדם קרוב.

4. ביטול נחיתה מיקלה וקייל נפגשים בנסיבות קורעות לב למען חזון משותף. איגן מציע לחלוק עם בן מידע חשוב – אבל תמורת מחיר.

עוד באתר ברכות לשנת 2023 תמונות מקוריות להורדה

5. קוד משיב מיקלה, ואנס, ג'רד וזיק מחפשים את בן במתחם, אבל החיפוש מסתיים בעימות סוער – ובנס משמיים.

6. כיוון יחסי כולם צריכים להסתגל למצב: קאל מסתיר סוד, איגן יוצא למשימה משלו ומיקלה חושפת מקרה רצח טרגי.

7. רומיאו גופה נוספת נמצאת, ומיקלה וג'רד מנסים לאתר רוצח סדרתי. קאל יוצא לדייט. זיק מתמודד עם שדים מהעבר.

8. ליישר ולנעול קאל נקלע למצב קשה ומנסה לטהר את שמו, בעוד החיפוש אחר הרוצח הסדרתי נמשך. סאנבי בודקת את אחת התיאוריות שלה על מתנדב שלא שש להשתתף בניסוי.

9. פגישה קריאה מבשרת רעות הורסת את המסיבה של מיקלה וזיק. קאל ובן מקבלים בשורות קשות. מיקלה, סאנבי ואיגן מחפשים את ספיר האומגה.

10. אשליית היפוך בני משפחת סטון מחפשים את ספיר האומגה בקדחתנות, ובן מוצא תקווה בקריאה שמפגישה אותו מחדש עם דמות מהעבר. זיק ניצב בפני דילמה מייסרת.

צפו בווידאו מניפסט עונה 4 פרקים מלאים לצפייה ישירה נטפליקס ישראל