מריאנה דייץ אהבה חדשה עונה 2 הכירו את המשתתפת מבאר שבע וצפו בווידאו

מריאנה דייץ אהבה חדשה עונה 2 הכירו את המשתתפת מבאר שבע וצפו בווידאו

צריך הרבה מאד אומץ לעמוד בפני עם ישראל, גם אם זה בערוץ 13 לצפייה ישירה ולהגיד – אני רוצה למצוא אהבה גדולה וחדשה. עם עליית הסדרה אבה חדשה עונה 2 פרקים מלאים. הכירו את מריאנה דייץ אהבה חדשה עונה 2 המשתתפת מבאר שבע צפו בווידאו.

מריאנה דייץ אהבה חדשה עונה 2

מריאנה דייץ אהבה חדשה עונה 2

פרק 2 לצפייה ישירה מריאנה דייץ אהבה חדשה עונה 2 

האם בפריפריה יותר קשה לאישה למצוא אהבה ובטח את גבר חלומותיה. אני לא ממש יכול לענות לכם על התשובה. מצד אחד עובדה שגם בבאר שבע ועיירות הדרום שי סצנת רווקות מאוחרת. מצד שני בפריפריה אימפריה שהדרומיות לא לבד. ואיזה גברים יש בדרום שלנו. אחד אחד.

עוד באתר איך להיות ליידי 

כנראה שכל תופעה תרבותית משתרשת בכל הארץ. הודות לרשתות החברתיות והרצון להיות כמו, ואם כבר רצון וכמיהה מה יותר חזק מהרצון להיות נאהבת בידי גבר אחד, משלך ולתמיד. אז בואו נכיר את ארבעת המשתתפות בעונה החדשה  :

שני גולן -בת 35 מתל אביב, עורכת דין.
מריאנה דייץ -בת 32 מבאר שבע, גרושה פלוס ילד, מתאמת מערכות איכות.
דנה בן ארי -בת 29, ממיאמי
אל עדידה – בת 33 מתל אביב, מאפרת מקצועית

מי תחזור עם אהבה גדולה וחדשה מסדרה של ערוץ 13 ?

אז הנה מה שאנחנו יכולים לספר לכם על מריאנה דייץ מבאר שבע. הראשון שהיא ספרה לו שהיא  משתתפת בתוכנית הוא הגרוש שלה. הוא הגיב בסדר, לדבריה. איך הייתה התגובה שלה כאשר התקבלה לתוכנית ? היא הייתה בהלם.

מה הדבר הכי נועז שעשתה בחיים ?

להשתתף בתכנית הזו. האמת שאני מסכים אתה. ואל בטוח שלי היה את האומץ להשתתף בסדרה כמו אהבה חדשה עונה 2 לצפייה ישירה בערוץ 13.

איך מוצאים אהבה סדרת טלוויזיה כך פועלת הסדרה 

יש לכם אומץ? מוכנים. כל אחת מהמשתתפות, שהריי הן כבר הגיעו למסקנה שלא טוב היות האדם לבדו. תכנס לגור עם גבר שהיא לא מכירה. שלושה ימים הם יחלקו יחד מגורים, אוכל ושתייה. בזמן הזה הם ינסו להבין האם יש פוטנציאל לאהבה גדולה. זו שתמיד אנו מקווים שמחכה לנו לפינה. לחיי האהבה.

צפו בווידאו לקראת שידור אהבה חדשה פרק 2 לצפייה ישירה מריאנה דייץ מספרת על עצמה