משפחת שדה פרק 4 מאחורי הקלעים של משפחת הסלב

משפחת שדה פרק 4 מאחורי הקלעים של משפחת הסלב

אחת אחת הן עולות למסך שלנו. סדרות המתעדות חיים של בני משפחת סלב בישראל. זה התחיל עם משפחת בוזגלו – הבוזגלוס, המשיך עם בני משפחת רפאלי – רפאליס, ועכשיו למשפחה שמורכבת מאלירז שדה, אילנית לוי, ליאם גולן ואלין גולן. קבלו את משפחת שדה פרק 4 מאחורי הקלעים של משפחת הסלב צפו בווידאו לקראת הפרק החדש. 

מה כולם מתרגשים?. למה כולם בבית רואים סדרה ישראלית?. עכשיו גם אתם יודעים החל מ 05/09/2023 עונה 2 משפחת שדה פרקים מלאים הוט. יוצאים לדרך ואנו כאן לדווח לכם את כל האירועים מהסדרה משפחת שדה עונה 2 לצפייה ישירה.  

משפחת שדה פרק 4

משפחת שדה פרק 4

תקציר הפרקים הקודמים משפחת שדה פרק 4 yes 

במה כדאי לצפות בערב ? חצי מדינה צופה בסדרה עמוד האש לצפייה ישירה פרקים מלאים. במרכז יהודה לוי, בערוצים  HOT Real וב-HOT בידור מובילה הסדרה של אלירז ולאילנית.

אז במה שונה המשפחה הזו מיתר הסדרות על המשפחות שראינו עד כה על המסך ?.

אילנית שדה וילדיה מהזמר מספר 1 של ישראל – אין גולן, אלירז שדה שהוא בעלה, וכעת ( ברכות) גם הילדה אריאה שהצטרפה למשפחה. בקיצור – לא קל לנווט. 

עוד באתר – מי בוגד יותר גברים או נשים  ? 

מודעות גוגלסדרות מומלצות HOT ועכשיו הסלב של רחובות 

זו סדרת דוקו-ריאליטי בהוט שעוקבת אחר חייהם האישיים של בני משפחת שדה. אילנית לוי, אלירז והילדים ליאם ואלין גולן, ילדיה של אילנית מנישואיה הראשונים.

בסדרה נחשפים חייהם האישיים של בני המשפחה. החל מההיריון הראשון של אילנית ואלירז, דרך החזרה בתשובה של אלירז, המסע של אלין אל עולם השירה והמשחק, הגיוס של ליאם לצבא ועד ללידה של אריאה. 

ליאם גולן אינסטגרם כמה עוקבים יש לו ? 

קבלו את הפרופיל של liam__golan שהוא גם Verified, מה שאומר זה פרופיל מאומת ואמתי. יש לו 204K   עוקבים- כל הכבוד. 

איך צופים בסדרות של הוט ?  חבילות אינטרנט וטלוויזיה 

  • מקסימום TV טלוויזיה  84‏ שח לחודש למשך 3 חודשים
  • החבילה השנייה, טריפל משפחתי עד 500Mb, טלוויזיה, תשתית, טלפון + 2 ממירים מתקדמים כוללים Wi-fi לגלישה בכל הבית. כמה עולה הטריפל ?.  124‏שח לחודש, למשך 3 חודשים.
  • טריפל FIBER אינטרנט סיבים עוצמתי – 1Gb, טלוויזיה איכותית עם ממשק חדשני, טלפון ללא הגבלה. לנייד ולנייח והטבות 159 שח לחודש למשך 3 חודשים.
  • המחירים נכונים ליום פרסום הכתבה התנאים המחייבים ותוקף החבילות לפי שיקול הספק בלבד.