סוכות ירושלים 2021 הללויה מופע הלילה של עיר דוד

סוכות ירושלים 2021 הללויה מופע הלילה של עיר דוד

'הללויה' – מופע הלילה של עיר דוד הוא אחת האטרקציות המרכזיות לחופשת חול המועד סוכות השנה. סוכות ירושלים 2021 הללויה מופע הלילה של עיר דוד. מידע בסוכות מטיילים בירושלים.

סוכות ירושלים 2021 הללויה

סוכות ירושלים 2021 הללויה

מתי מתקיים המופע הללויה בעיר דוד 2021? 

המופע מתקיים תחת 'התו הירוק' החל מיום חמישי 12.8.21. שימו לב שילדים מגיל 3 – בהצגת תו ירוק או בדיקה שלילית 24 שעות לפני ההגעה. (ילדים עד גיל 3 פטורים מבדיקות ותו ירוק).

מה כולל המופע הלילי בירושלים? 

לראשונה, עיר דוד חושפת את סיפור התחיה של ירושלים הקדומה במופע ייחודי ומרגש המוקרן בטכנולוגיה עילית פורצת דרך ראשונה מסוגה בישראל, על גבי עתיקות עיר דוד, תחת כיפת השמים!

סיפורנו מתחיל לפני למעלה מ-2,500 שנה, חרבה ירושלים – והחלה גלות בבל. ממנה חזרו היהודים לעיר. לאחר 70 שנה וכנגד כל הסיכויים, מצליח נחמיה בן חכליה לרתום את האימפריה הגדולה ביותר בעולם אז – פרס, לצאת למסע מסוכן לירושלים בראש משלחת קטנה, ולהקים מחדש את העיר החרבה תוך התמודדות עם קשיים מבית ואויבים מחוץ.

עוד באתר מה עושים בסוכות? 

סיפור תחייתה מחדש של ירושלים הקדומה מסופר באמצעות מופע טכנולוגי מתקדם המוקרן על גבי עתיקות עיר דוד – ממש היכן שהתרחשה ההיסטוריה. מבחנתי מדובר באטרקציה המרכזית בעיר במהלך חופשת סוכות.

איפה אפשר לרכוש כרטיסים לאטרקציות בירושלים? 

הנחות לאירועים תוכלו לקבל 5% הנחה למזמינים און ליין באתר. רכישה בתעריף מוזל כהטבה 'לנים בירושלים' בהצגה פיסית בלבד של השוברים. שריון מקום והזמנת כרטיסים לאירוע

צפו בווידאו קטעים מהמופע הללויה עיר דוד 

מתי חופשת סוכות? תאריכים חופשת מערכת החינוך

יוצאים לחופש ביום שני, יד' בתשרי, 20 בספטמבר 2021.
מסיימים את החופש ביום רביעי, כג' בתשרי, 29 בספטמבר 2021.
חוזרים ללימודים סוף חגי תשרי ביום חמישי, כד' בתשרי, 30 בספטמבר 2021.

 

איזה פעילויות ואטרקציות יש בירושלים במהלך חול המועד סוכות 2021? הללויה מופע הלילה של עיר דוד תאריכים כרטיסים פעילויות במהלך חול המועד. מטיילים בירושלים בחול המועד. אטרקציות וסיורים באתר. מטיילים בירושלים מידע מסלולים, סיורים חינם, טיולים העיר העתיקה. טלפון מוקד מידע תיירות בירושלים בעיר העתיקה טלפון 02-6271422

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *