סלחי לי דרמה טורקית עונה 6 פרקים מלאים

סלחי לי דרמה טורקית עונה 6 פרקים מלאים

מי לא אוהב לצפות בדרמות טורקיות. אומנם הממשלה הטורקית לא מגלה סימפטיה למדינת ישראל, אבל שלא תהיה לכם טעות, סדרות טורקיות לצפייה ישירה תמיד נאהב. מה בכתבה?. סלחי לי דרמה טורקית עונה 6 פרקים מלאים.

תקציר הסדרה סלחי לי דרמה טורקית לצפייה ישירה ועכשיו עונה 6

מי שצופה בדרמות הטורקיות המרגשות חייב להיות טוב בחשבון. למה אני אומר זאת זה בצורה נחרצת?. מכיוון שלסדרות האלו יש מאות ולעיתים אלפי פרקים. אנחנו מתרגשים אתם, מחזיקים להם אצבעות ומזילים דמעה לחיי האהבה.

וזה הזמן להיזכר בתחילת העלילה. פרידה, בת בית במשפחת קוזאן שנאספה מהרחוב, מאוהבת בג'ונייט הבן הבכור של המשפחה. בעודם מתכננים להתחתן, איילול וטונצ' זוממים מזימה כדי להפריד ביניהם. איילול לא יודעת שפרידה היא האחות שאותה היא מחפשת שנים.

לנקום באוסמאן ולהרוס את משפחתו

אוסמאן קוזאן הוא איש עסקים קפדן שלעתים קרובות גורם לאשתו זוהרה ולילדיו להיות אומללים. עמוד השדרה של המשפחה וראש החברה, בנו הבכור ג'ונייט מתאהב בפרידה, אך אוסמאן אינו מאשר את הקשר.

פרידה מסרבת לגרום לבעיות בין האב לבנו ונפרדת מג'ונייט, כך שג'ונייט פוגשת את איילול, אישה מושכת, שאפתנית ועשירה – מועמדת מושלמת עבורו, אבל לאיילול יש רק מטרה אחת: לנקום באוסמאן ולהרוס את משפחתו.

עוד באתר הפתגם היומי עם תמונות להורדה ולשלוח לוואטסאפ 

איפה רואים דרמה טורקית לצפייה ישירה פרקים מלאים

אין כמעט ערוץ סדרות טורקיות שלא מקרין את הסדרה המעולה הזו. אז בואו נעשה סדר איפה אפשר לראות באיזה חברת שידור בישראל.

yes ערוץ 17
הוט ערוץ 68
פרטנר TV ערוץ 38
סלקום TV ערוץ 46

איך קוראים לסדרה בטורקית?

Beni Affet

לא מסתיימת סלחי לי סדרה טורקית כמה פרקים

הסדרה מציינת עונה שישית מעולה. עד היום שודרו למעלה מ 1000 פרקים ובימים אלו הסדרה מגיעה לפרקים ה 1030 ועוד היד נטויה. 

כמה פרקים ממה היא מוטרדת סלחי לי 6 פרק 1029

ביקורים מפתיעים יכולים להוביל למקומות מפתיעים לא פחות. באהאר מגיעה לבקר את יוסוף. ובמה חושדת סבגי?. סבגי מתחילה לחשוד שבאהאר לא לוקחת את התרופות שלה. קאדר שומעת שיחת טלפון של ג'יילאן ומוטרדת מהשהייה שלה בביתה. הוליה מגיעה לבקר את פרידה ומציעה לה לחפש את אימה

קח את הכסף ותחום לי כאן פרק 1030 סלחי לי ערוץ הדרמות הטורקיות 3

בולוט נותן את הכסף לדמיר ומחתים אותו על שטר חוב ואז שולח אנשים לגנוב ממנו את הכסף. באהאר רואה את בולוט משלם לאנשים שגנבו את הכסף מדמיר. אוסמאן מחליט לספר ליילדיז שאונאל מת

 
צפו בווידאו הרגעים הגדולים של הסדרה הטורקית האהובה

 

למה הדרמות הטורקיות מצליחות בכל העולם

הדרמות הללו משקפות את התרבות הטורקית ונחשבות בעיני חלק ליצוא הכלכלי והתרבותי הידוע ביותר של המדינה. היא ראתה צמיחה משמעותית מאז שנות ה-2000, ועקפה את מקסיקו וברזיל כיצואנית השנייה בגודלה של סדרות טלוויזיה אחרי ארצות הברית.