סרטים חדשים בקולנוע 2024 המלצות איזה סרט כדאי לראות

סרטים חדשים בקולנוע 2024 המלצות איזה סרט כדאי לראות

כמעט בלי ששמנו לב, בתוך כל המצב הנוכחי, בתי הקולנוע פועלים בשיא המרץ. יותר מתמיד הבילוי העממי של מדינת ישראל מאפשר שעתיים של בילוי זוגי וקצת שקט. אז איזה סרט כדאי לראות?. על כך בכתבה שלנו סרטים חדשים בקולנוע 2024.

מתח קומדיה פעולה וגם ישראלי סרטים חדשים בקולנוע 2024 המלצות איזה סרט כדאי לראות

 

מה קרה אחרי מלחמת ששת הימים בישראל קבלו את הסרט המנצחים

תביטו עליהם ותראו אותנו. ימים של אופוריה עטפו את מדינת ישראל לאחר מלחמת ששת הימים. הניצחון הגדול שהרחיב את גבולות הארץ. ומה קרה בעורף?. כבר אז תל אביב הייתה מדינה נפרדת, השוליים כמו תמיד היו מדינה אחרת ורק האנשים שחזרו מהקרב אולי ידעו משהו אחר.

סרטים חדשים בקולנוע 2024 המלצות איזה סרט כדאי לראות

סרטים חדשים בקולנוע 2024 המלצות איזה סרט כדאי לראות

עלילת הסרט הישראלי מנצחים מתחיל בישראל של 1967.  מסוחררת מאופוריית הניצחון של מלחמת ששת הימים, אלה הם גם ימי תהילתה של נטע אגמון, שעזבה את קיבוץ נצר סירני ועברה לתל אביב כדי להגשים חלום ולהפוך לשחקנית מפורסמת. אך בעוד היא נישאת על גלי ההערצה, היא מתקשה לזהות את אהוב ליבה שחזר אדם אחר מהמלחמה ואת חבריה שחלומותיהם התנפצו לעד. "A STAR IS BORN" במפגש רלוונטי מאי פעם עם המציאות הישראלית.

עוד באתר ולנטיין דיי 2024 ברכות להורדה, איחולים, תמונות לוואטסאפ מגזין רומנטי

תמונות יפואיות הסרט 2024 סרט ישראלי חדש בקולנוע

זוכרים את הספר העל זמני שכתב מנחם תלמי?. כעת הוא חוזר למסכים בדמות סרט קולנוע המורכב מחמשה סיפורים המשלבים אגדה ופנטזיה עם חוכמת חיים פשע והרבה הומור מקורי וייחודי. המכנה המשותף של כולם ההווי היפואי מבעד לעיניה של חבורת יפו. זוכרים אותם מהספר?. עכשיו הם חוזרים לקולנוע.

סלומון הגדול

יקוב הילד

חזוקה

שמשון הצוחק

חצ'ורה הזקנה

בבולה ושלל טיפוסים צבעוניים המקיפים אותם.
מי משחק בסרט תמונות יפואיות?. אורי גבריאל, מוטי בן ישי, ישראל אטיאס

צפו בווידאו תמונות יפואיות סרט ישראלי 2024 

 

אהבה זה כל העניין עם דסטין הופמן והשחקנית סיסי ספייסק 

ביקורת סרטים חדשים חייבת לכלול קומדיות אהבה. איך אני יודע את זה?. מאשתי האהובה. תנסו להציע לה לאיזה סרט ללכת בלי שהרשימה תכלול קומדיה מוצלחת וכזו שכוללת שחקני קולנוע מוכרים ואהובים?. נראה לכם שמספיק לה שאני מוצא קופון לכרטיס שני מתנה?. אז בדיוק להמלצה הזו הגענו. נכון אהובה?. 

אז מה קורה כשהבן שלך מתאהב בבת של השכנה? קומדיה משפחתית המתרחשת בעיירה קטנה. זוכה 2 פרסי האוסקר דסטין הופמן הוא ביל, אביו של סם שחוזר הביתה כדי לטפל באביו המזדקן. כשהרכב של השכנה ובתה נתקע, השניים יוצאים לחלץ אותן. מפגש שיסתיים בזה שסם יבין שהוא מאוהב בקייט, הבת של השכנה. ומה איתי?. אני עדיים מאוהב באשתי כאילו אנחנו בדייט הראשון.