פארק מים הנחות מבצעים מבלים בחופש הגדול

פארק מים הנחות מבצעים מבלים בחופש הגדול

הקיץ כבר כאן ועל המצב במדינה מאות אלפי תלמידים ומשפחות מנסות לשמור על השגרה ככל שניתן. אחד הבילויים הפופולאריים בחופש הגדול 2024 הוא בילוי משפחתי ואטרקציות. אבל למה לשלם את המחיר המלא כאשר ניתן להוריד הטבות והנחות. מה בכתבה?. פארק מים הנחות מבצעים מבלים בחופש הגדול. מעבר לאתרי ההנחות מסוף העמוד. 

הכתבה מוגנת בזכויות יוצרים אין להפיץ להעתיק או לשכפל אותו או להציגו באתר אינטרנט ללא רשות מפורשת מאתר puzzi.co.il העובר על אזהרה זו צפוי לתביעה לפי כל דין. תוקף המבצעים וההנחות בכפוף לאתר המנפיק. 

מהצפון ועד אילת פארק מים הנחות מבצעים מבלים בחופש הגדול

כאשר יוצאים לבילוי משפחתי לפארק עם מגלשות מים ושלל הפעלות לכל המשפחה, אנו צריכים לקבל 2 החלטות חשובות. הראשונה היא כמובן היכן לבלות, והשנייה כיצד לחסוך באמצעות מבצעים באתר ההטבות של חברת האשראי או אתרי קופונים והטבות. מי עוד מעניק הנחות?. מועדוני לקוחות ואתר פיס פלוס. 

בטבריה חוף גיא הנחות מבצעים קופונים

בעיר הצפונית שנחשב מוקד בילוי בימי הקיץ, פועל בחוף גיא פארק עם מגלשות ושלל אטרקציות. אז אם הגעתם לחופשה בעיר טבריה הנה המבצעים שבאמצעותם תוכלו לחסוך עשרות שקלים. בגד ים וכובע חובה. 

ארגון המורים הנחות ומבצעים לאטרקציות באתר gm.org.il כרטיס כניסה לפארק במחיר 53 שח במקום במקום 136 שח. רכישת הכרטיסים המוזלים באתר ארגון המורים. 

אילו הנחות נוספות יש לחוף גיא?. באתר חנות החוויות של כאל מוצג מבצע באמצעותו תוכלו לרכוש כרטיס כניסה מוזל לפארק המים חוף גיא, בין השעות 09:30-17:00 במחיר 75 שח בלבד. 

באתר ההטבות של MAX ראינו הטבה שווה במיוחד שתעזור לכם לבלות בקיץ ולחסוך. כמה נשלם?. באמצעות מבצע הטבות שלא תמורת פינוק פארק המים חוף גיא החל מ-64 שח. 

 

בחולון ימית 2000 ספארק המים חולון קופון הנחה

באתר קופונופש מצאתי הנחה משמעותית שחוסכת עשרות שקלים בכל כניסה. בעוד המחיר המלא לפני הנחה לימית 2000 עולה 140 שח באתר cpnclub.co.il הכרטיס לימית 2000 מחיר לאחר של 31% יעלה 96 שח בכפוף לתנאים.

למחזיקי כרטיס אשראי ישראכרט, ישנה הטבה בישראכרט אתר ההטבות. כמה חוסכים?. ימית ספארק המים כרטיס 1+1. עד מתי ההטבה בתוקף?.  31/12/2024. 

באילת קופון הנחה פיספלוס כרטיסי אשראי

אם ירדתם לחופשה בעיר הדרומית נאחל לכם דרך צלחה. לא משנה אם הגעתם בטיסה, ברכב או באמצעות אוטובוס מתל אביב לאילת. מה העיקר?. שיהיה רומנטי לזוג וכיף עם הילדים. איך חוסכים בבילוי באטרקציות בעיר הדרומית?. הנה כמה רעיונות. 

אתר ההטבות פיס פלוס מציע את ההנחה הבאה. איפה ניתן לממש?. פארק המים ווטרלנד אילת – כרטיס יחיד לפארק "ביום" מחיר רגיל 119 ש"ח מחיר מנוי 95 ש"ח. 

באתר MAX ווטרלנד אילת הנחה משפחתית, בכפוף לתנאים,. כמה נשלם?. כרטיס משפחתי (4 אנשים)- כניסת יום
בתוקף עד 31.10.2024 תעלה באתר 493 שח. 

איזה עוד מבצעים לאטרקציות באילת?. מחיר מיוחד ללא שימוש בחוויה באתר חנות החוויות של כאל. יו ספלאש – פארק המים של אילת החל מ- 85 שח במקום 115שח

רוצים לממש הנחה?. מכאן תוכלו להתחיל לחסוך בבילוי באמצעות כניסה לאתר הטבות וקופונים. שיהיה לכם בילוי מוצלח ומהנה.