פרקי אהבות משפטי אהבה מגבר לאשה

פרקי אהבות משפטי אהבה מגבר לאשה

לפעמים אני מתגעגע לימים בהם גברים ידעו לחזר. הייתה להם את הלגיטימציה להיות מחזרים ללא גבולות , כתבו עליהם ספרים , עשו להם סרטים ושרו עליהם שירים. ולנטינו לא לבד. בעידן המודרני והדיגיטלי , אין מקום לשתיקה , וגבר חייב להביע אהבה חמלה ורגש לאשתו ולבת הזוג. פרקי אהבות משפטי אהבה מגבר לאשה באתר הרומנטיקה של ישראל.

סיפור אהבתם של אשה וגבר 

כמו למשל בפגישות הראשונות שלכם , שהיה ידוע בכל לבבכם כסיפור האהבה האחרון של חייכם. אתה והיא ולא אחרת . הגברים מסביבך מסתובבים בעולם ללא נפש אהובה , מספרים על בדידות לאין קץ ואתה , גבר שגברים שומר אל אהבתך קרוב ללב ומניד ראש בשביל הנימוס .

אל נשמת אפך , אל לבבך , אל תשוקתך , לבי יוצא אלייך , בעלך 

מביט אני הלוך חזור עם משקפת הלב , אותך אני אוהב , ממני בעלך 

בכל מאוד ובכל לבבי , אלייך באהבה גדולה אשתי  

פרקי אהבות משפטי אהבה מגבר לאשה אתר הברכות של ישראל

פרקי אהבות משפטי אהבה מגבר לאשה אתר הברכות של ישראל

גבירותי ורבותי תביעו ! לגברים היום מותר להביע רגש של אהבה, לשמח את בת הזוג שלהם במחוות חיבה ומשפטים מרגשים. אנחנו קוראים לזה פרקי אהבות. אני מרגש להגיש לכם תמונות וברכות של אהבה מגבר לאשה.

משפטי אהבה לאינסטגרם

לאינסטה ולאינסטוש משפטי אהבה שכל העולם ישמע כמה שאתה אוהב אותה. אוסף של אימרות וציטוטים רומנטיים מעורריי השראה מגבר לאשה. כל הגברים יקראו ויישארו המומים מעוצמת להבה בלבבך , החברות שלה יפרגנו ויגידו , כן גם אני רוצה , ככה אני רוצה . ולך יש בבית אישה אשה אש.

אשתי האהבה תמונות לאינסטגרם

אשתי האהבה תמונות לאינסטגרם

כל אשה אוהבת לקבל מילות אהבה מבן הזוג או מבעלה. אני רוצה להודות לכם גולשים מקרב הלב על התענוג שנפל בחלקי לכתוב את העמוד הזה באתר הברכות של ישראל בתקווה שהרבה ללבות יתרגשו מהמילים והתמונות.

תמונה עם משפט אהבה מרגש עד דמעות להורדה חינם 

מליבי אל לבך מכתב אהבה מרגש עד דמעות להורדה לאהובה שלי חינם מכתבים רומנטיים

מליבי אל לבך מכתב אהבה מרגש עד דמעות להורדה לאהובה שלי חינם מכתבים רומנטיים

אתר הברכות בעברית אוסף של משפטי אהבה יפים לשלוח לבת זוג או לשאתך המיוחדת והאהובה . המלצות על מתנות לנשים מקוריות שעושות טוב על הלב .

ולי מה נותר לי , איש האהבה והמילים. כעת אפנה את ראשי אל מאחורי שולחן הכתיבה , ואבדוק האם את מחכה לי שם על הספה , אהובתי היחידה .