רפאלי פרק 8 לצפייה ישירה המונולוג שמגיע מתוך הלב. צפו בווידאו חובה!

רפאלי פרק 8 לצפייה ישירה המונולוג שמגיע מתוך הלב. צפו בווידאו חובה!

הפרקים החדשים של רפאליס תופסים אותי לא מוכן. למה ? כי הסצנות והחשיפה, הכנות של הדוברים והפשטות לא מאפיינים ידוענים בארצנו. רפאלי פרק 8 לצפייה ישירה המונולוג שמגיע מתוך הלב. צפו בווידאו חובה!

רפאלי פרק 8 לצפייה ישירה

רפאלי פרק 8 לצפייה ישירה

בלי הנחות רפאלי פרק 8 לצפייה ישירה הוט 

תקציר הפרקים הקודמים, לא רק למי שהחמיץ .

אחת הסצנות החזקות בסדרה, הייתה כאשר ציפי ומוטי רייף נפגשים לשיחה פתוחה על הכלא, על זוגיות ועל החיים שאחרי. אחריה, בדירוג האישי שלי, הסצנה על המשבר הגדול של ציפי ורפי. 

עוד באתר  – מי בוגד יותר נשים או גברים

קבלנו את רפי רפאלי בשיחה כנה. מי היה מאמין שהזוג הכי אוהב בביצה כמעט התגרש אז מה קרה בין ציפי לרפי ואיך זה הסתדר?. אני לקחתי עוד משפט חזק מהשיחה הזו – מגיע לה צל"ש על זה שהיא סבלה. רגע, גם לי מגיע צל"ש על זה שסבלתי את הפולנייה. נראה אתכם אומרים את מול המסכים על זו שאתכם. פולניה, תימניה, מרוקאית או רומניה. 

האם זו הסצנה הכי חזקה בסדרה רפאליס לצפייה ישירה ?  

לשיא הגיעה הסדרה עם המונולוג של בר רפאלי אודות סערת הגיוס שלה לצבא. וכך היא ספרה – הייתי הבן אדם הכי מפורסם במדינת ישראל ונורא פחדתי מהצבא״ . כך במילים פשוטות, כנות , בר רפאלי מספרת איך נראתה סערת הגיוס מהעיניים שלה.
מודעות גוגל


רפאליס פרקים מלאים לצפייה ישירה HOT VOD 

אחרי שנים שהכרנו אותם בעיקר דרך הכותרות בעיתונים, "רפאליס" תציג לנו את בני המשפחה כפי שמעולם לא ראינו: איך נראים חייה של בר, דוגמנית ואשת עסקים שהפכה בשנים האחרונות גם לאמא? האם דור ימצא סוף סוף זוגיות? מתי יגיע רגע הפריצה של און, האח הצעיר והמוכשר? מה נמצא מאחורי התדמית הקשוחה של רפי? והאם ציפי של אחרי הכלא תחזור לעצמה?

צפו בווידאו לקראת שידור רפאלי פרק 8 לצפייה ישירה פרקים מלאים HOT VOD,HOT play ,NEXT TV

לוח שידורים הוט. ריכוז המלצות לסרטים וסדרות. באתר שלנו תוכלו להוריד ברכות לכל אדם וכל אירוע. אתר הברכות בעברית. בנוסף לסיקור סרטים וסדרות לצפייה ישירה.