שבת שלום ומבורך מנוקד

שבת שלום ומבורך מנוקד

עונג שבת מתחיל עם ברכות מקוריות ובלעדיות באתר הברכות מאגר ברכות בעברית. שבת שלום ומבורך מנוקד gif שבת שלום אתר הברכות בעברית תמונות להורדה ברכות שבת מקוריות עם ניקוד עברית לאחר לחברים משפחה ואהובים סטטוסים מקוריים לפייסבוק 

שבת שלום ומבורך מנוקד אתר הברכות

שבת שלום ומבורך מנוקד אתר הברכות

שבת של אמצע הקיץ ואיחולי בריאות

קצת לפני שנכנסת השבת ההודעות בטלפון החכם מתחילות לשלוח שבת שלום ומבורך. ישראל מתעטפת באווירת קדושה וחסד. טיילתי בעולם וראיתי חגים ומועדים במקומות אחרים ושבתות של חסד במחוזות נדחים. אף אחת מהן לא דמתה לערב ששי , לפני כניסת שבת. לא הריח באוויר ולא האווירה המיוחדת וההתרגשות של כניסת שבת בישראל. ועל החסד הזה אני מודה.

ברכות להורדה שבת שלום מנוקד אתר הברכות בעברית

ברכות להורדה שבת שלום מנוקד אתר הברכות בעברית

,

מפתח הלב ושבת שלום

עוד מעט זה קורה אחרי שעות בין ערביים תבוא שבת המלכה , יום מנוחה , יום משפחה של שקט ושלווה. כמה שירים נכתבו על השבת, כמה מזמורים וכמה טוב לעולם  , גם לזה המודרני והחדש הביאה השבת. ואתם גולשים יקרם מוזמנים לשלוח ברכות שלום ומבורך עם ניקוד עברית מוקפד לחברים בני משפחה ולכל עם ישראל.

בחרתי בתמונת שבת עם מפתח. מבחינתי הוא מייצג את מפתח הלב. זה שייפתח את השערים בלבבות בני האדם בתקופה המאתגרת בה אנו חיים , הלב שיישא תפילה לבריאות שלום והצלחה ונסיים במילים שאותי מרגשות תמיד בתפילה שכל אחד נושא בליבו – יעשה שלום עלינו ועל כל ישראל .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *