שירים ישראלים קיץ ילדות ישראלית

שירים ישראלים קיץ ילדות ישראלית

הנה הוא כבר כאן ושוב צפוף בים התיכון ואבטיח קר עם ענבים ופירות הקיץ הצוננים נשלפים מקופסת הפלסטיק ואחנו , למרות הכל , על החוף מול הגלים הקטנים שחותרים אל החוף עושים חיים בקיץ שזור עם שירים ישראלים קיץ ילדות ישראלית

שירים ישראלים קיץ

מכת שמש יגאל בשן שיר לחופש הגדול

המילים של איך לא דורי בן זאב ( יש לו תכנית מהממת ב 88 FM ). הקליפ הוא כולו קיץ ישראלי שכולנו כל כך מתגעגעים אליו. כזה עם כסאות נח מעץ , עם אבטיח שתמיד יוצא אדום ומתוק. עם יעלות החן על החוף ועם המילים שהן מזמן לא פוליטקלי קורקט . אבל מה?. הוא נשאר להיט קיץ גם אחרי יותר מ 30 שנה.

כי הוא "מזמזם לי פזמון בפזנון/ ואני מחפש עט ונייר/ רעיון שעלה לי עכשיו/ עם ריח הדלק באף". תמיד חשבתי שמדובר על תחנת הדלק עם הביתנים הצהובים לאורך הטיילת של תל אביב. לא רחוק משם צולם הקליפ. ואי שם בזכרוני מהימים של הים עם אבא שלי , במכנס ברמודה חום זרוקים על הזיכרון  כובע טמבל מנייר עיתון ורדיו טרנזיסטור שפתוח בכל הקול .

ושלא תפספסו את הקליפ על חוף הים של תל אביב יגאל בשן בכובע ושיער ארוך אני מתגעגע

צפו בווידאו קיץ בן קרניים ימי התום שלנו יגאל בשן בביצוע מדהים לשיר היפה של העונה חמה 

כמה חם אריק איינשטיין מתוך התקליט פוזי שירים ישראלים קיץ 

זו אהבה של קיץ אחת כזו שאתה נוצר אל תוך הלב עמוק עמוק. צרוב בתוך התודעה , כזו שלא תתממש. כזו שתעבור על ידך בעיר הגדולה שלושים שנה אחרי ותפתח באחת את הפצע העמוק,

שרידי תמימות , שרידי ילדות ואהבה אחת באמצע הקיץ רגע לפני המדים. כמה חם כמה חם. וכמה שאריק איינשטיין שר בתמימות ומכל הלב הצעיר שלו את הלחן של מישה סגל וכמה שמגיע לנו לחזור ולו לשעה או לרגע לאותם ימים.

מומלץ לשמיעה ב Re-Mastered – אריק איינשטיין – כמה חם זמין להאזנה ביו טיוב.

זה היה בסוף הקיץ צביקה פיק שירי קיץ

הרבה לפני שהמציאו את spotify premium שנועה בקשה ממני לרכוש לה מנוי, צביקה פיק קרע את שמי הקיץ עם להיט על זמני שכתבה מירית שם אור. זה היה בסוף הקיץ ובלב שלו נרקמה אהבה חמה שלא תגיע אל הגשם הראשון ואולי כן , אי אפשר לדעת כי הוא לוחש לה סוד.

החל עבר בדרך עפר ימי ראשית הקיץ עם שמוליק קראוס

עשרות שירים הלחין הזמר שמוליק קראוס. רובם הפכו לנכסי צאן ברזל בתרבות הישראלית. אחד מהם שהפך להמנון של טרום הקיץ נקרא – ימי ראשית הקיץ. איזה ביצוע אני אהבתי יותר מכל אחד מהביצועים הרבים להם זכה השיר?. את זה של שמוליק עצמו, בעיבוד של אילן וירצברג, שהקנה לו אווירה חשמלית מעט. ומה אני ממליץ לגולשים?. צפו בווידאו ואל תשכחו לשמוע אותו גם ברכב בזמן שאתם יוצאים לטיולים.

שרי לעולם בעקבות השמש

שיר המסיבות של אמצע שנות התשעים תמיד יהיה כאן בקיץ. כמו ארטיק קרח שיישאר כאן אחרי שיא ההתחממות הגלובלית ואחרי שנממש את כל ההטבות של כרטיס האשראי ואחרי חג האהבה. המילים של אהוד מנור הלחן של רוני וייס והעונג והשמש כולו שלנו לתמיד . תודה לכם על היצירה . תודה לך על ההגשה הזמרת שרי.

שירים ישראלים קיץ ילדות ישראלית רשימת השירים של קיץ ישראלי אמיתי. מה בכתבה?. האזנה און ליין באתר המוזיקה הישראלית כל להיטי הקיץ מכל הזמנים