שירים להקדיש לבן זוג שלי

שירים להקדיש לבן זוג שלי

לפעמים האהבה מדברת בשם עצמה ולפעמים השירים מדברים עבורה, מעצימים אותה ונותנים לה ממד חדש. היא מסייעת לנו לצאת מתוך הממד הגשמי אל עולם הרוח, מקום שבו הצלילים והמילים מביעים רגש ותחושה עמוקה, תשוקה ואהבה. הכנו עבורכם את רשימת שירים להקדיש לבן זוג שלי.

שירים להקדיש לבן זוג שלי

שירים להקדיש לבן זוג שלי

שירים שאשה שולחת לגבר שלה להביע אהבה שירים להקדיש לבן זוג שלי

חשוב מאד שהשיר יהיה בבעל מילים פשוטות שמביעות אותך ואת הרגש שלך כלפי בן זוגך. בלי הרבה מקום לפרשנות או למסר שגו. שירים ששניכם מכירים ובעיקר קליטים ופשוטים אך מלאי עוצמה ורגש.

אתי אנקרי קח אותי אליך זה השיר שאת תקדישי לו 

הנה שיר וותיק שיודע להעביר מסר. מומלץ לשלוח אותו כמסר לגבר אהוב, לגבר שלך ולהגיד לו במילים פשוטות! "קח אותי אליך/ חבק אותי חזק/ קח אותי אליך/ אין לי כוח למשחק/ קח אותי אליך/ לטף אותי לישון/ קח אותי כך". 

התישמע קולי אהובי שלי, התשמע קולי באשר הנך זמר נוגה 

שיר האהבה החזק ביותר שנכתב בעברית. אם את שולחת שיר עוצמתי שמטלטל את בן הזוג שלך היי מוכנה לקבל אלייך גבר אוהב בטירוף. כי זה מה ששיר אהבה בעברית עושה ללב שלו. השיר נכתב על ידי המשוררת רחל. היא כתבה בשל אהבה נכזבת אולם היום הוא כבר משמש כשיר אהבה טוטאלי מאשה לגבר.

עוד באתר תמונות ליום האהבה להורדה

הוא יכול להחליף מכתב אהבה מרגש והוא בעיקר מסייע לך כאשה להביע את אהבתך לגבר שלך כזעקה עד לב השמיים. גבר שיישאר אדיש לשיר אהבה מיוחד כזה- לא ראוי לך. 

שיר לשלוח לגבר שלי אחרי מריבה

ונסיים עם שיר נוסף של ג'וזי כץ, שנכתב לאחר הרבה שנים של שתיקה. הוא שיר של סליחה. זה בדיוק השיר זה שיר פיוס שאשה שולחת לגבר לאחר מריבה או אחרי לילה לא שקט. לעיתים שקשה להוציא את המילים, בעיקר אחרי שנאמרו מילים קשות בין בני הזוג, כמו הים שנרגע לאחר סערה, כך השיר אהבה לגבר מיוחד ליכול להפיג את המתח ולאפשר לכם לחזור זה לזרועות זו באהבה גדולה!

רשימת שירים להקדיש לבן זוג שלי אתר האהבה והרומנטיקה של ישראל אוהבים בצלילים רשימת השירים המושלמת שכל גבר ישמח לקבל ממך להעמקת איכות הקשר הזוגי