שירי אהבה באנגלית רומנטיים ומרגשים

שירי אהבה באנגלית רומנטיים ומרגשים

השירים הולכים לפננו ואומרים את לא מעט מילות אהבה במקומנו. זה פשוט וקל ומקרב . כמו מוזיקת שלזים , אבל הרבה יותר מזה . אתר הברכות של ישראל מגיש לכם אוסף שירי אהבה באנגלית רומנטיים ומרגשים, כיף לשמוע יחד.

Something Stupid From Better Call Saul

אחד הלהיטים שמלווה את העונה האחרונה של סמוך על סול. שיר קצבי ומתוק משנות הששים שזכה להצלחה מאוחרת. משפט המפתח הוא איך לא , רק להגיד משהו טיפשי כמו אני אוהב אותך, אני אוהבת אותך , תלוי לאיזו גרסה אתם מקשיבים.

Summer Wine Nancy Sinatra Lee Hazlewood

עם מוזיקה וסגנון שיכולים להיות פסקול של סרטי האחים כהן ובטח של פארגו , ננסי סינטרה הבת של פרנק , יצרה להיט על זמני שמספר על אהבה בראשית האביב. הטקסט עשיר בדימויי פריחה והתחדשות שכולנו מכירים מהליגה בבירות אירופה הקלאסית. והנה השורות שאני נצרתי בלב , עם אשה ליד ביחד או לבד.

Strawberries cherries and an angel's kiss in spring
My summer wine is really made from all these things

Dance Me to the End of Love Leonard Cohen

מה כבר נשאר לכתוב על שיר האהב המרגש ביותר בכל הזמנים. לאונרד הקנדי שחרר אותו לאוויר בתחילת שנות השמונים ומאז כל מי שרקד סלואו זוכר את המילים בעל פה. תגידו אתם לעצמכם כמה פעמים בחתונה שמעתם את השיר החתן ןהכלה בסלואו ראשון אחרי החופה , מניחים את הראש אחד על השני ושואלים את עצמם מתי זה ייגמר הערב הזה .

Moon River Audrey Hepburn 

גלים על פני הנחל באדוות קלות , פוגשות את הגדות בעדינות , ירח מלא מלטף שולי הנחל . היא ואתה שניכם אחד בתוך השני . מחובקים אל תוך הנשמה ורק אודרי הפבורן חודרת את הלב בעדינות , אתה הירח שלה , היא באורך ומנציני אחד .

Killing Me Softly With Her Song

והנה חדשות האהבה : אזעקות עולות ויורדות מרטיטות את הלב . אהבה אחת נחתה על מיתר הנפש . נשארה לנוח שם והיא מזמרת בשירי רומנטיים במיוחד באנגלית. ערב של אושר באזור עוטף הנפש , היא לצידו , הוא לצידה. ופניה אומרות לו בצורה בלתי מתפשרת ומבלי להשאיר ספק " אגיב על כל מחוות חיבה באהבה גדולה "

מתנות מומלצות למי שאוהבים באמת