שירי העצמה לנשים בעברית הרשימה המלאה

שירי העצמה לנשים בעברית הרשימה המלאה

אנחנו בעידן שחותר לשוויון בין גברים ונשים אבל בשירה העברית עם הזמרות הישראליות המעולות שיש לנו כבר מזמן נכתבו והושרו שירי העצמה לנשים בעברית שעושים טוב על הלב לכל אישה בכל זמן ואנחנו מגישים לכם באהבה גדולה את רשימת השירים שהם גם פלייליסט מושלם לכל אישה בכל זמן ובכל עת.

מתי יוצא השנה יום האישה?. יום האישה הבינלאומי 8/3/2023

שירי העצמה לנשים בעברית הרשימה המלאה

שירי העצמה לנשים בעברית הרשימה המלאה

שירים שמעצימים נשים ועושים טוב על הנשמה

גלי עטרי רק מה שאת אוהבת

את גלי עטרי תמיד אהבתי לשמוע. עוד מהימים שהיינו שומעים רדיו כל היום ושירים בפטיפון בימי התיכון שלנו ברחובות. את השיר רק מה שאת אוהבת כתב מאיר גולדברג שכתב גם את ארץ קטנה עם שפם והלחין לא אחר מאשר אליל נעוריי ואיש הגיטרה יצחק קלפטר . ומאיתנו לכל אישה שצריכה מילה טובה ומעצימה שלוחות המילים והשיר המעולה !

יש לך זמן לגדול, כמה יפה את
קחי את העולם כמו פרי
קחי כל מה שאפשרי
אין אחת כמוך, את כבר יודעת
שתוכלי תמיד לבחור
כל מה שתרצי לזכור.

מודעות גוגל 

אילנה אביטל שובי לים הזמרת שהיא הרבה יותר משורדת בבקתה

הצעירים אולי מכירים את אילנה אביטל מהסדרה המתחזים של חיים אתגר או מהישרדות VIP אבל מדובר בזמרת עוצמתית שפרצה לתודעה הישראלית עם להיט רדיו שכבר אין הרבה כמוהו היום. שובי לים של אילנה אביטל הוא כולו תפילת העצמה ושחרור לנשים בעידן המודרני על אף שנכתב על ידי חמוטל בן זאב לפני עשרות שנים והלחן של שוקי לוי. השיר שמאיר הכל בידיים שלך , בידיים של אישה עוצמתית.

המראות המוכרים לך
מתקרבים שוב אל חופך
ועכשיו חלומותיך
מחכים לתשובתך.

 

היי שקטה ריקי גל בשיר מעצים ומרגש

הרבה שנים המתינה ריקי גל עד לאלבום הראשון עם מתי כספי שאתו פרצה את הדרך ואחריו באו אלבומים שכל אחד מהם הפך לאבן יסוד במוזיקה הישראלית. היי שקטה הוא מסוג השירים שאף לא נעלמים הם תמיד כאן , ממתינים לתורם ולזמן הנכון ומה יותר מתאים אם לא עכשיו לכלול אותו במסגרת שירי עוצמה ועידוד לנשים.

היי שקטה כמו לא עברת אף פעם 
כמו לא היית זרימה בנוף המטופח כמו
 ראית כף יד בתוך אגרוף הזעם כמו
אלומת האור הנה מצאה אותך

עד העונג הבא המכשפות הכי טובות שאנחנו כל מתגעגעים אליהן

אני מודה שאת המכשפות לא שמעתי הרבה זמן אמת. שנים אחר כך הבנתי מה הפסדתי ואולי אני מכה על חטא שלא הספקתי לראות אותן בהרכב המקורי על הבמה. כך כמו שאת אישה ולא אחרת . לא תלויה בגבר או בתשובה של אלמוני מאתר היכרות . רק את אישה אישה .

שוב זאת תקופה של גאות בחיי, מים רבים שוטפים את חושיי. אני נמשכת, והופכת לחיית חושך, למפלצת רטובה,לשדון לילה, לפיה הטובה, מתוקה ודורסת את האור מכבה, וזורמת הלאה

את יוצאת לדרך אביגיל אמסטר שיר למעגלי נשים העצמה נשית

את השיר הזה פגשתי כאשר חיפשתי מוסיקה מקורית ושלווה , מסוג הצלילים שכל כותב מקבל מהן השראה . שיר עם מוסיקה שמימית אבל כזה שכל גבר יכול לקחת אותו עמוק עמוק אל תוך הלב ולהיות לצדך בנקודה שבה את הכי אישה הכי עוצמתית והכי את עצמך. אז מה אני אגיד פשוט אהבתי אותו ולא רק שהוא שיר העצמה ועידוד לאשה.

את יוצאת לדרך, דרך כה מופלאה וזכרי, זכרי תמיד, כמה אהובה.

את תלכי בשדה חוה אלברשטיין במיטבה בשיר מטלטל ומעצים

שלומי סרנגה מבצע אותו גם כן בביצוע מלא עוצמה אבל לרשימה שלנו בחרתי זמרות. אולי בגלל שאין כמו קול של אישה לעודד אישה אחרת . את תלכי בשדה הוא סוג של תפילה , כזאת שיודעת ולא מסתירה את הקשיים בדרכה של אישה אבל יודעת היטב מה תקצור אישה עם ביטוי עצמי לא מתפשר שיוצא מתוך הלב שלך , לב של אישה .

ונשמת את ריחו של התלם נשום ורגוע וראית את השמש בראי השלולית הזהוב ופשוטים ופשוטים הדברים וחיים ומותר בם לנגוע ומותר לאהוב ומותר ומותר לאהוב

רשימת שירי העצמה לנשים בעברית הרשימה המלאה

שירי העצמה לנשים בעברית הרשימה המלאה שירים ישראלים בנושא עידוד לנשים העצמה נשית ואהבה מכל הלב שכל אישה אוהבת לשמוע עם ציטוטים מעוררי השראה על עוצמה נשית אהבה וכל מה טוב על הלב שלך לאשה שלי באהבה כמה טוב שיש לנו שירים בעברית !

האזינו לווידאו רשימת שירי עוצמה לנשים מבוצעים על ידי יוצרים ויוצרות ישראלים