תמונות יפות שבת שלום ומבורך לכולם

תמונות יפות שבת שלום ומבורך לכולם

בכל שבוע כאן באתר הברכות הישראלי www.puzzi.co.il תמונות יפות שבת שלום ומבורך לכולם! לשלוח בכיף בקבוצות ואטס אפ ולמה שלא תרצו ולמי שתרצו gif שבת שלום ומבורך לכולם ועוד הרבה תמונות gif  להורדה עם ברכות מקוריות 

לשיתוף תמונות ולשלוח לקבוצות בואטסאפ יש ללחוץ על תמונה לחיצה ארוכה 

שבת שלום לואצאפ יעשה שלום עלינו ועל כל ישראל

אז מה נברך לקראת שבת ? סוף השבוע הפך בשנים האחרונות לא רק לאירוע של מנוחה מעבודה , אלא לחג של ממש . אנשים מנצלים את ששי שבת לאירועי תרבות טיולים חגיגות וארוחות משפחתיות על מנת לשמור על מה שנקרא ה- ביחד של המשפחה והחברים. 

 

שבת שלום לואצאפ יעשה שלום עלינו ועל כל ישראל

שבת שלום לואצאפ יעשה שלום עלינו ועל כל ישראל

מילים של ששי שבת הביטויים החדשים של העברית 

אז לא רק ברכות יש לנו במסגרת הקדמה הדיגיטלית אלא גם ביטויים חדשים של סוף שבוע ! 

  • אני מתכנן שנצ של שבת 
  • אני רוצה שנצ ארוך ביום ששי 
  • אתם באים בשישבת לטייל 
  • אתם מתכננים משהו לסופש  ?
  • אחרי חג חמישי יש חופש ששישבת 
  • ובואו לא נשכח את הישן והטוב  – עונג שבת 

"<yoastmark

גיפ חדש לברכות שבת שלום 

אתר הברכות של ישראל כל שבוע ברכות שבת שלום חדשות. מוזמנים להוריד ולשתף מהאתר ברכות בקבוצות בואטס אפ וכמובן כם בסטטוסים מדליקים לפייסבוק את כל מה שטוב לכם על הלב. 

שבת שלום ומבורך אתר הברכות הישראלי

שבת שלום ומבורך אתר הברכות הישראלי

למה אנחנו כל כך אוהבים לשלוח תמונות שבת שלום בואטסאפ 

פעם על מנת לשלוח ברכה לאדם היינו צריכים שללוח מברק ולקראת החגים היינו רוכשים גלויות ברכה עם בול ושולחים מבעוד מועד לנמענן. היום זה נדיר לקבל ברכה בדואר הרגיל של פעם. אבל מאד אוהבים לקבל ברכה באמצעות הדואר האלקטרוני או באמצעות אפליקציית WhatsApp . ברכה דיגיטלית מיוחדת !

אם אתם מחפשים דרכים חדשות ומרתקות לשלוח ברכות חג שמח או שבת שלום ומבורך אתר הברכות הישראלי  מאפשר לכם לשלוח דרך האתר ברכות חדשות ומקוריות בצורה קלה . יתר על כן, באפשרותך גם להתאים אישית מדבקות אלה באמצעות תמונות ועצמיות משלך. מדבקות WhatsApp זקוקות לשני תהליכים חשובים – הורדתם מחנות Play ושיתוף שלהם ב- WhatsApp. את התמונות שלנו קל להוריד ולשלוח ישר לקבוצה או לאדם שאנחנו רוצים לאחל לו שבת שלום ומבורך.