תמונת הניצחון לצפייה ישירה הסרט הישראלי החדש

תמונת הניצחון לצפייה ישירה הסרט הישראלי החדש

מאות קילומטרים מהפירמידות של ארצם ניסו חיילי חיל המשלוח המצרי להשיג תמונה שתהדהד את עליונות צבאם על המדינה שבדרך. אולם כ-3,000 שנה לאחר מסע שישק לישראל ועוד 73 שנות עצמאות סרט אחד אמיץ מנסה לעשות סדר. תמונת הניצחון לצפייה ישירה הסרט הישראלי החדש. עדכון 2022 במשך עשרות שנים מקום קבורתם של טוראי בנימין אריה (יורק) איזנברג ז״ל וטוראי יצחק רובינשטיין ז״ל לא נודע.

כעת, 75 שנים אחרי שלחמו בקרב על הגנת קיבוץ יד מרדכי במלחמת העצמאות נלקחו בשבי – גופותיהם אותר. בתום קרב על הגנת קיבוץ יד מרדכי, בלילה שבין ה-23 ל-24 במאי 1948. ימים ספורים לאחר ההכרזה על הקמת המדינה.  במהלך פינוי פצוע ולאחר התקלות בכח מצרי, נלקחה בשבי חוליית לוחמי פלמ״ח בת שלושה חברים.

על החוליה, שעקבותיה לא נודעו, נמנו בנימין אייזנברג, ששכב פצוע באלונקה, וכן הלוחם יצחק רובינשטיין והחובשת ליבקה שפר שנשאו אותה. בשנת 1952 הכריז הרבצ״ר דאז, אלוף שלמה גורן ז״ל, על השלושה כחללים אשר מקום קבורתם לא נודע עד לחשיפה הנוכחית. יהי זכרם ברוך.

יום העצמאות 2023 אתר ניצנים הישנה – יד לאישה הלוחמת כניסה חינם לאתרי מורשת – מומלץ!.

תמונת הניצחון לצפייה ישירה הסרט הישראלי החדש

תמונת הניצחון לצפייה ישירה הסרט הישראלי החדש

אברא קדברא משחזרים את קרב ניצנים מ-1948

את הסרט ביים אבי נשר. הוא ללא עוררים הבמאי הישראלי המצליח ביותר בישראלי בשני העשורים האחרונים. נכון שאחרי ההצלחה של הסרט להציל את שולי לצפייה ישירה יש לו אתגר לא קטן בקופות, אבל מדובר באירוע קולנועי חשוב לכשעצמו.

עוד באתר – המלצות על סרטים חדשים

בעוד הסרטים המוקדמים שעסקו במלחמות ישראל התמקדו בקיבוע מיתוס הניצחון מעטים מול רבים, כמו בארכאולוגיה, הסרט החדש מביט למציאות ( כי שהוא רואה אותה) בעיניים פקוחות. אז אחרי כל זה, ואחרי שאזור ניתנים הוא שטח ישראלי, בו מבלים מדי שבת אלפי אנשים ואף קמו בו יישוב של מפוני גוש קטיף- אתם רואים את תמונת הניצחון. בלי האמירה הנבובה- סליחה שניצחנו.

מה שנותר לקוות שהסרט ייכנס לתודעה בזכות איכותו ופחות בשל המחלוקות וחוסר האמינות של הסדרה שעת נעילה שבצדק לא זכתה לעונה 2.

החל משנת 2022 ניתן לצפות בסרט תמונת הניצחון לצפייה ישירה הסרט המלא בנטפליקס ישראל. זהו הסרט הישראלי הראשון שעולה לאפליקציה סרטים

בואו לבקר באתר המורשת אתר ניצנים הישנה – יד לאישה הלוחמת

בניצנים התרחש אחד מהקשים בקרבות תש”ח, ובין הלוחמים נמנו 10 נשים. 33 לוחמים נפלו וביניהם שלוש נשים. לחימתן האמיצה ונפילתן הן סיבה מרכזית שאתר ניצנים הוכר בעבר כ”יד לאישה העברייה הלוחמת”. במקום תוקם תצוגה מרתקת וחדר אינטראקטיבי לסמינרים ודיונים. כניסה חינם ביום העצמאות 2023.

קרב ניצנים והסרט תמונת ניצחון של אבי נשר בנטפליקס 

משני צדי המתרס נערכו כוחות בלתי שווים לקרב בלימה של הצבא המצרי. לאן פניו מועדות?. לכיוון תל אביב ומרכז ארץ ישראל. הם לא התכוונו לחלק שם סוכריות. הסרט עצמו זגה בשלושה פרסי אופיר – הצילום, האיפור והתלבושות.

בקיבוץ ניצנים, ראשית 1948. מחלקת "ג'ובניקים" מחטיבת גבעתי מגיעה כדי להגן על יושבי המקום לקראת הלחימה המתקרבת. במקביל, מתמקמים חיילי המשלוח המצרי מול הקיבוץ. הם חמושים ומצויידים היטב.

לכח המצרי מתלווה במאי קולנוע צעיר (אמיר חורי) שתפקידו לתעד את הלחימה, ובעיקר להשיג את "תמונת הנצחון" של הצבא המצרי.

בא לצלם תמונת ניצחון והיה שותף לקרב זוועות בניצנים

בשני העולמות הנפרדים והעוינים – הישראלי והמצרי – מתפתחות, בצל הסכנה, מערכות יחסים רומנטיות, חבריות ומשעשעות.

הבמאי המצרי מתעד גם את המתרחש בכפר ( מוזר שלא עסק בצליפה ….) וגם, מרחוק, את המתרחש בקיבוץ ממול ומוצא להפתעתו הרבה במשותף בין הצעירים בשני הצדדים.

גם כאן תרשו לי להביע פליאה. מה בדיוק. האם הוא מצא בחברה המצרית גוף מקביל לקיבוץ או שגם בצד המצרי היו בנות עם קוקו וסרפאן. משותף? נניח. דעתי לא מניחה לקבל את ההנחה הזו.

בקיבוץ, את עינו צדה דמות נשית מרשימה – מירה בן ארי (ג'וי ריגר) – אשר מתעקשת להשתתף בכל פעולה מבצעית לצד הלוחמים אך במקביל גם מקיימת מערכת יחסים סוערת עם מפקד הכוח (ידין גלמן).

לזכרן. גיבורות קרב ניצנים והסרט תמונת הנצחון

סרטו של במאי המצרי הופך יותר ויותר לקומדיית נעורים מסחררת ואופטימית אך בסופו של דבר, רצף אירועים בלתי צפוי מוביל לעימות אלים בין שני הצדדים, שלא ברור מי ייצא בסופו עם תמונת ניצחון.

המלצה וביקורת על הסרט החדש של אבי נשר. לסיכום קרב ניצנים. גם אם אינכם נמנים על מי שמחזיק בדעה שלי, צאו וראו אותו. אתם יכולים להצטייד בכרטיסים 1+1 לסרט. אבל אם תזכרו ותיקחו אתכם הלאה את שמות הלוחמות שנפלו בקרב: מירה בן ארי – אלחוטאית, שולמית דורצ'ין – חובשת, דבורה אפשטיין – לוחמת. הסרט עשה את שלו.

מי זוכר למה לא אהבנו את שעת נעילה המיותרת והלא אמינה.

גן קופים הסרט החדש של אבי נשר 2023

מי משחק בסרט החדש של אבי נשר?. אדיר מילר וכוכבי ארץ נהדרת שני כהן, יניב ביטון וערן זרחוביץ'
אמיתי קריב, סופר ישראלי שספריו זכו להצלחה גדולה בשנות ה 60. הוא חווה דעיכת קריירה סופנית במהלך שני העשורים שלאחר מכן. דעיכה אותה הוא מייחס ל"ביטול" תרבותי יזום.

בשלהי שנות השמונים בעקבות שינוי דרסטי בחייו האישיים מחליט קריב שזוהי שעת הכושר לצאת למלחמה על מקומו הראוי, שלשיטתו ניגזל ממנו, בקנון הספרותי הישראלי.

האסטרטגיה בה נוקט קריב מבריקה, איננה מוסרית בעליל, על סף הקרימינלית, ואולי אפילו מסוכנת. אבל כפי שלימדנו הפילוסוף הסיני סאן טסו: באהבה ומלחמה הכל מותר.

לצרכי מהלכי הקאמבק המורכבים נזקק קריב לשרותיה של חוקרת ספרות צעירה ואמביציוזית, או לפחות מישהי שתוכל להתחזות, באורח אמין, לאחת שכזאת.
המפגש הגורלי בין הסופר הנואש ובין האישה הצעירה שחוברת אליו, מסיבותיה שלה, ישנה לעד את מהלך חיי שניהם.

חדש בקולנוע טריילר צפו בווידאו המלא של הסרט תמונת הניצחון בנטפליקס

הכתבה על הסרט תמונת הניצחון לצפייה בנטפליקס. מוקדש באהבה והערכה ללוחמות מלחמת השחרור בקרב ניצנים ובמערכות השונות.  אתן עמוד האש לפני המחנה.